Пам'ятка по отриманню

Кількість і якість (комплектність) товару, одержаного клієнтом від ТОВ «ЗІП-АВТО», має перевірятися клієнтом в момент передачі товару клієнту незалежно від способу доставки товару (Новою поштою, водієм ТОВ «ЗІП-АВТО» або самовивозом)! Особливу увагу треба звернути на вироби зі скла, пластмаси, зовнішні освітлювальні прилади, прилади сигналізації, блоки управління і кузовні деталі!

При отриманні клієнтом товару від Нової пошти

Кількість і якість (комплектність) товару перевіряється методом його огляду в момент отримання від перевізника. У разі виникнення претензій по кількості та якості (комплектності) товару, клієнт має право відмовитися від його отримання і весь товар буде відправлений на ТОВ «ЗІП-АВТО». Якщо клієнту доставлено кілька позицій, клієнт має право не відмовлятися від отримання товару, але зобов'язаний у присутності співробітника Нової пошти скласти Акт прийому-передачі товару (АПП). У АПП обов'язково вказується стан упаковки, характер пошкодження (некомплектності) товару, номенклатура і кількість пошкодженого (некомплектного) товару. Упаковка і пошкоджений (некомплектний) товар фотографуються. Повністю оформлений Акт прийому-передачі підписується клієнтом і співробітником Нової пошти (за наявності печатки у співробітника Нової пошти Акт скріплюється печаткою). Фото пошкодженого (некомплектного) товару і копія Акту висилаються клієнтом по електронній пошті закріпленому за клієнтом менеджеру ТОВ «ЗІП-АВТО» для розгляду. Товар залишається у клієнта до прийняття рішення на ТОВ «ЗІП-АВТО».

Претензії по кількості і якості (некомплектності) товару, не підтверджені повністю оформленим Актом прийому-передачі і фотографіями, розгляду не підлягають.

При отриманні клієнтом товару від водія ТОВ «ЗІП-АВТО»

Кількість і якість (комплектність) товару перевіряється методом його огляду в момент отримання від водія ТОВ «ЗІП-АВТО». У разі виникнення претензій по кількості та якості (комплектності) товару, клієнт має право відмовитися від його отримання. Якщо клієнту доставлено кілька позицій, він може не відмовлятися від отримання товару, але зобов'язаний у присутності водія ТОВ «ЗІП-АВТО» скласти Акт про невідповідність товару вимогам за кількістю і / або якості (бланки Актів у водія), в якому вказати стан упаковки і вид ушкодження (некомплектності) товару. Упаковка і пошкоджений (некомплектний) товар фотографуються. Повністю оформлений Акт підписується клієнтом і водієм ТОВ «ЗІП-АВТО». Фото пошкодженого (некомплектного) товару і копія Акту висилаються клієнтом по електронній пошті закріпленому за клієнтом менеджеру ТОВ «ЗІП-АВТО» для розгляду. Товар залишається у клієнта до прийняття рішення на ТОВ «ЗІП-АВТО».

Претензії по кількості і якості товару, не підтверджені повністю оформленим Актом про невідповідність товару вимогам за кількістю і / або якості та фотографіями, розгляду не підлягають.

При отриманні клієнтом товару зі складу ТОВ «ЗІП-АВТО»

Кількість і якість товару перевіряється в момент отримання товару від співробітника складу. У разі виникнення претензій по кількості та якості товару, клієнт має право відмовитися від отримання товару. У разі, якщо клієнт купує кілька позицій по одній накладній, клієнт має право вимагати оформити іншу накладну, з якої буде виключено позицію з дефектом.

Претензії по кількості і якості прийнятого, але не оглянутого в момент отримання зі складу товару, розгляду не підлягають.