NIPPARTS


Logo

Країна: Country Flag Нідерланди

Сайт: http://www.nipparts.com

Каталог: https://ecom.eraspares.com/ec/Tabellone.asp?SeCook=True&login=1

Сертифікати: ISO/TS 16949:2002, ISO 9001, ISO 14001
Первинне виробництво: До групи засновників увійшли такі відомі компанії, як Mitsubishi, Kashiyama, Kayaba, 555, Micro, NGK, Koyo, Tokico.

Додаткова інформація:

На даний момент NIPPARTS займається випуском і упаковкою запасних частин для азіатських автомобілів, які були випущені спеціально для європейського ринку. Компанія не має власних лабораторій, які перевіряють відповідність стандартам, однак компанія ретельно відбирає коло постачальників, укладаючи контракт на поставку запчастин з тими компаніями-виробниками, які пройшли повністю сертифікацію за системою ISO. Час від часу представники компанії здійснюють контроль якості на заводах виробників запчастин та потім проводять випробування їх в Європейських випробувальних лабораторіях в Нідерландах. Гальмівні колодки і інші деталі мають стандарти TUV і ECE R90. Запчастини NIPPARTS відповідають вимогам до якості згідно з документами EC №1400 / 2002 і рекомендовані автовиробниками ля своїх авторизованих сервіс-центру. На всі поставляються компанією NIPPARTS запчастини надається повна гарантія.

Компанія NIPPARTS була однією з перших в Європі, яка займалася випуском частин для японських автомобілів, що зуміла заповнити дефіцит запчастин на європейському ринку. В даний момент компанія тісно співпрацює з корейськими виробниками, які постачають запчастини. Вся продукція надходить на центральні склади в Голландії, де йде її розподіл по дилерській мережі.

З 1998 року в каталогах компанії з'явилися запчастини для корейських автомобілів, а в 2006 році до складу компанії увійшла корпорація Kroymans, також спеціалізується на продажу запчастин і автомобілів з річним оборотом близько 2 млрд. Євро.

На даний момент компанія має великий дистриб'юторський центр в Амстердамі, де постійно в наявності близько 12 000 позицій товару. У каталозі запчастин NIPPARTS понад 16000 найменувань запасних частин для 4 тисяч випускаються в країнах Азії автомобілів. Зростаюча присутність на європейському ринку китайських виробників, компанія планує ввести в свій асортимент китайські запчастини.

Асортимент NIPPARTS досить широкий і включає практично весь спектр запчастин: фільтри - масляні, повітряні та паливні, частини гальмівної, охолоджувальної системи, підвіски, деталі зчеплення, рульового управління, трансмісії, електрообладнання, кузовні деталі. Якість фільтрів NIPPARTS дозволило зайняти їм лідируюче положення на європейському ринку.

Ще одна конкурентна перевага запчастин NIPPARTS нижча ціна, ніж на оригінальні аналоги. Запчастини NIPPARTS підходять для автомобілів Субару, Лексус, Хонда, Акура, Хундай, Міцубісі, Тойота, Дайхатцу, Ісузу, Нісан, Мазда, Шевроле-ДЕУ, Інфініті, КІА, Санг Йонг і інші.